niedziela, 29 lipca 2012

Marzenia

Marzenia...
      Każdy z nas je ma. Niektórzy więcej, inni mniej...Niektórzy bardziej realne inni wręcz niemożliwe.Dla jednych wyjazd na Hawaje to ogromne marzenie, a inni nawet nie zaprzątają sobie takimi sprawami głowy bo nie wierzą w tego spełnienie.
Photo by Klaudia <3

        Ale czy marzenia się spełniają? Myślę, że tak, jeśli na to zasługujemy i mocno w nie wierzymy. To wszystko zależy od naszego losu. Nie mogę przewidzieć co będzie za tydzień, za miesiąc, czy za pięć lat.Moje marzenia mogą się spełnić jutro, a mogą dopiero za dwa lata. Nie jest powiedziane kiedy..Na pewno zmieniają się one w ciągu naszego życia.

Photo by Klaudia <3
        Spójrzmy na pewien przykład: Kiedy byłyście małe, pewnie większość z Was chciała mieć stos zabawek, gazet "Barbie" itp. Później marzyłyście o tym, żeby być księżniczką. Następnie chciałyście kucyka lub coś w tym stylu.
        A teraz?
 Teraz pewnie każda z nas marzy o prawdziwej miłości. Być może chodzi o kogoś konkretnego, kogo macie na oku. Lub jeśli już jesteście z kimś w związku, marzycie żeby przetrwał on jak najdłużej.

 Nie rezygnujmy z marzeń! Czym byłby świat bez nich? Byłoby nudno... Nie można by chodzić z głową w obłokach. Każdy z nas może marzyć :) Czasem miło siąść sobie na łóżku, być wpatrzonym w jeden punkt i marzyć bez końca...! :) 


Znalazłam kiedyś pewien mądry cytat : " Przestałem marzyć, jak człowiek nie marzy, umiera."


Marzenia się spełniają! Wystarczy tylko mocno w nie wierzyć i się nie poddawać !

14 komentarzy:

 1. Świetnie cytaty :)
  Ja wierzę, że marzenia się spełniają!

  Wróciłam już dziś! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. ja staram się wierzyć, że marzenia się spełniają. ;>

  OdpowiedzUsuń
 3. To właśnie dlatego mam taką nazwę swojego bloga " Nie rezygnuj z marzeń!" Ponieważ ja nigdy nie zrezygnuje ze swoich marzeń,a wręcz przeciwnie będę do nich dążyć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moje marzenia nigdy się nie spełnią :)


  katttusia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Marzenia są czymś pięknym. Czymś w co nie tylko trzeba wierzyć i pragnąć ale także polepsza Ci się chumor. Wiadomo że są takie rzeczy które spełnią się bez kiwnięcia ręką, ale są też takie, na które trzeba sobie samemu sobie zapracować. Ale to właśnie to jest w nich piękne:D Marząc, zapomina się o szarej rzeczywistości:*
  <3

  OdpowiedzUsuń
 7. staram się wierzyć, że marzenia się spełniają...niestety, jak na razie tylko jedno z nich się zrealizowało..w dodatku to, o które nie walczyłam :D

  OdpowiedzUsuń
 8. No, moim marzeniem jest osiągnąć sukces jako grafik komputerowy. W sumie, to już mam tak od kilku lat, ale nie wiem czy to się spełni. Ale wiem jedno - gdyby nie było marzeń, to życie nie miałoby sensu

  soneys.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam takie same zdanie na temat marzeń jak ty i mogę się tylko podpisac pod tym postem. Marzenia się spełniają tylko trzeba im troch pomóc !

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję bardzo :) no wlasnie w naszym losie jest zapisane wszystko :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetny blog, bardzo mi się podoba !! ;) Obserwujemy ? Ja już ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Fajny blog :P .Zapraszam do mnie na nowości :)

  OdpowiedzUsuń
 13. fajny temat.;) Mam nadzieję, że ostatnie dwa zdania to prawda. ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Na każdy odpowiadam! :)
Nie toleruję reklamowania się na moim blogu oraz rozsyłania spamu.
Pozdrawiam!